Objednávání a zasílání zboží: Při každém zboží je uvedena stručná charakteristika zboží, jeho rozměr a ilustrační obrázek. Doba potřebná k vyřízení zadané objednávky přes obchod je maximálně 24 hodin. Pokud objednáváte na dobírku, doba na zpracování objednávky začíná běžet ihned. Uzavírání objednávek je v pracovní dny do 13:00, pokud je zboží skladem bude Vám doručeno kurýrem GLS na druhý pracovný den. Při vlastním převzetí zboží poštovné nebude účtováno. Poštovné v rámci ČR při platbě na dobírku je 150,-Kč s DPH. Při objednávce do zahraničí Nás kontaktujte předem pro výpočet ceny poštovného. ( Poštovné na Slovensko je 8,5 € dobírkou s DPH )

Služba - "Express doprava po Praze - Mesíkem" - platí jen při objednávce do 12:50 v pracovné dni a doručuje se do 6hodin od objednání.


Balení: pro minimalizaci rizika poškození displeje během přepravy a tím vzniklého zdržení opravy Vašeho notebooku, posíláme displeje zabalené bublinkovou fólií o celkové délce cca 7m (podle modelu) a uloženy v kartonové krabici.

Do ostatních zemí dovážíme zboží po předchozí domluvě.

 

Tabulka cen za dopravu přes GLS do níže uvedených států, ceny jsou na balíčky do 2 kg cca 4-5 kousků.
Číslo v závorce značí počet pracovních dní na doručení. Tyto ceny platí jenom pro platby předem (PayPal).